Kategorijos
home DUK
DUK

Ar čia yra saugu apsipirkti?

Taip, nes Jums prisijungus, visa informacija perduodama šifruotu SSL protokolu. Tai reiškia, kad visa informacija tarp Jūsų kompiuterio ir elektroninio knygyno humanitas.lt yra koduojama ir niekas negalės perimti Jūsų duomenų.

.

Kokia yra pristatymo trukmė?

Pristatymas Lietuvoje trunka 2-3 darbo dienas, jei Jūsų užsakomą prekę turime sandėlyje. Tuo atveju, jei prekės sandėlyje neturime, jos pristatymas užtruks 2-5 savates. Prie kiekvienos prekės Jūs galite matyti, ar šiuo metu prekė yra sandėlyje.

.

Jei prekės šiuo metu sandėlyje nėra?

Jei Jus dominančios prekės šiuo metu sandėlyje nėra ir Jūs prie prekės matote informaciją: „Prekės sandėlyje neturime, kviečiame užsisakyti“ – ne bėda! Jūs galite užsisakyti išsirinktas prekes. Kai tik mes gausime Jūsų užsakymą ir atliktą apmokėjimą, iškart pradėsime užsakymo vykdymą, ir Jūsų užsakyta prekė pasieks Jus per 2-4 savaites.

.

Jei, užsisakius keletą knygų, vienos ar kelių iš jų teks laukti 2-5 savaites. Kada gausiu knygas, kurios šiuo metu yra sandėlyje?

Klientui pristatome tik pilnai sukomplektuotus užsakymus. Jei norite tam tikras prekes, kurios šiuo metu yra sandėlyje, gauti anksčiau, susisiekite su mumis darbo dienomis 10:00-18:00 val. telefonu 8 (5) 2661 684 arba el. paštu pagalba@humanitas.lt.

.

Ar išrašote PVM sąskaitas faktūras?

Taip, Jums pageidaujant išrašysime PVM sąskaitą faktūrą. Prie užsakymo turite nurodyti, kad Jums bus reikalinga PVM sąskaita faktūra.

.

Ar elektroninėje parduotuvėje taikomos nuolaidos galioja ir knygynuose?

Elektroniniame knygyne humanitas.lt skelbiamos nuolaidos galioja tik perkant internetu, nebent akcijos sąlygose nurodyta kitaip.

.

Ar siunčiate prekes į užsienį?

Taip.

.

Ar galima atsisakyti užsakymo, jei jis jau pradėtas vykdyti?

Tai priklauso nuo to, kiek yra pažengęs Jūsų užsakymo vykdymas. Prašome susisiekti su mumis el. adresu pagalba@humanitas.lt arba telefonu 8 (5) 2 661 684.

.

Ar galima grąžinti įsigytas prekes?

Remiantis LR Ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 "Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo", kokybiškos spausdintos knygos ir kita poligrafinė produkcija yra  negrąžinamos.

.

Ką daryti, jei atsiųstos prekės yra nekokybiškos?

Jei, gavę užsakymą, pastebėsite, jog leidiniai yra nekokybiški, nedelsiant praneškite el. adresu pagalba@humanitas.lt arba telefonu 8 (5) 2 661 684. Priklausomai nuo Jūsų pageidavimo, nekokybišką prekę savo sąskaita pakeisime į kokybišką arba grąžinsime Jums sumokėtus už šią prekę pinigus.

.

Ar pateiktos kainos galutinės?

Taip! Visos pateiktos kainos galutinės su įskaičiuotu PVM.

Jei turite kitų klausimų, rašykite mums el. adresu pagalba@humanitas.lt. arba skambinkite 8 (5) 2 661 684.

Prisijungti

Krepšelis

Krepšelis kol kas tuščias

Pagalba perkančiam

+370 5 2661682

10-18 val. darbo dienomis

Facebook draugai

email

close