Charlie Merrick's Misfits in I'm a Nobody, Get Me Out of Here!

Dave Cousins

0

Balsavo 0

Pilna kaina: 11.03 €   10% nuolaida perkant internetu   Sutaupote: 1.10 €

9.93 €

Ypatybės ir aprašymas
ISBN9780192738233
AutoriusDave Cousins
Leidimo metai2015
Puslapių224

'HELP! Somebody get me out of here! This is all a HUGE MISTAKE! I can't believe we ended up in this mess! Well . . . actually I can. To be honest I'm not at all surprised. This is EXACTLY the kind of thing that ALWAYS happens to us!'

Charlie and his gang have ended up at the 'GO WILD!' survival camp for a whole week. Camp leader Survival Clive splits them into teams and dumps them in the middle of the forest. They've got three days to make it back to base camp. But there's a rumour that a wild beast is on the loose; rival team, the Wild Warriors, are pinching their stuff; and Charlie and Nature just don't mix!

If they're going to make it back home, the Misfits are going to have to use all their skill and guile to survive.
Told in Charlie's own hilarious words and doodles, this book is perfect for fans of Tom Gates and Diary of a Wimpy Kid.

Komentarai (0)

Rašykite komentarą apie šią knygą

Vardas*

El. Paštas

Atsiliepimas*

* - pažymėtus laukus užpilyti būtuna

loading
Panašios knygos
Laimingi vaikai - laimingi irjūs, Sue Beever

Sue Beever

Laimingi vaikai - laimingi irjūs

Pilna kaina: 9.40 €

5 % nuolaida perkant internetu

8.93 €

Pravėrus namų duris: moterų švietimas Lietuvoje XVIII a., Olga Mastianica

Olga Mastianica

Pravėrus namų duris: moterų...

Pilna kaina: 7.40 €

5 % nuolaida perkant internetu

7.03 €

Ugdymo revoliucijos vaikai, Hussein Lucas

Hussein Lucas

Ugdymo revoliucijos vaikai

Pilna kaina: 6.65 €

5 % nuolaida perkant internetu

6.32 €

Prisijungti

Krepšelis

Krepšelis kol kas tuščias

Pagalba perkančiam

pagalba@humanitas.lt

10-18 val. darbo dienomis

Facebook draugai

close
SIŲSTI
email

close

Laimingi vaikai - laimingi irjūs

ISBN9789955226055
AutoriusSue Beever
Leidimo metai2009
Puslapių236
Leidinio kalbalietuvių kalba
Pristatymo terminas Lietuvoje 1-3 darbo dienos. Karantino metu galimas vėlavimas

Pravėrus namų duris: moterų švietimas Lietuvoje XVIII a.

ISBN9789955847625
AutoriusOlga Mastianica
Leidimo metai2012
Puslapių344
Leidinio kalbalietuvių kalba
Pristatymo terminas Lietuvoje 1-3 darbo dienos. Karantino metu galimas vėlavimas

Ugdymo revoliucijos vaikai

ISBN9789955617563
AutoriusHussein Lucas
Leidimo metai2013
Puslapių216
Leidinio kalbalietuvių kalba
Pristatymo terminas Lietuvoje 1-3 darbo dienos. Karantino metu galimas vėlavimas