Kategorijos

Jūsų duomenys yra saugomi ir apdorojami laikantis galiojančių Lietuvos Respublikos įstatymų.  Jūs turite teisę bet kuriuo metu reikalauti (el. paštu pagalba@humanitas.lt ar telefonu +70 5 266 16 82), kad Jūsų duomenys būtų atnaujinti, kad Jums būtų pateikta informacija apie Jūsų asmens duomenų naudojimą, taip pat, kad Jūsų asmens duomenys būtų ištrinti.

Vartotojui registruojantis pateikti asmens duomenys rinkodaros tikslais naudojami nebus. Registruoti vartotojai bet kada gali patys ištrinti ar pakeisti savo asmeninius duomenis savo vartotojo profilyje.

Perkant ar registruojantis pateikti jūsų asmeniniai duomenys yra saugomi ne ilgiau kaip 3 metus po paskutinio veiksmo (užsakymo ar prisijungimo).

Užsiprenumeravusiems humanitas.lt naujienlaiškį ir jo neatsisakiusiems, naujienlaiškis bus siunčiamas 10 metų nuo prenumeravimo datos, o tada gavėjo bus prašoma atnaujinti sutikimą gauti naujienlaiškį. Sutikimo neatnaujinusiems naujienlaiškis nebus siunčiamas.

Mes jokiu būdu neperduodame Jūsų asmeninių duomenų, įskaitant gyvenamosios vietos ir el. pašto adresą, tretiesiems asmenims, išskyrus prie užsakymo vykdymo prisidedančius mūsų partnerius, teikiančius paslaugas, kuriems šie duomenys yra būtini. Tačiau ir tokiais atvejais jiems pateikiami tik minimalūs - būtini duomenys.

Norime Jus informuoti, kad www.humanitas.lt elektroninio knygyno personalas nei raštu, nei telefonu, nei jokiais kitais būdais neprašo Jūsų prisijungimo duomenų, banko kortelių numerių, slaptažodžių ar bet kokios kitos informacijos, dėl kurios panaudojimo Jums gali būti padaryta finansinė ar bet kokia kita žala.

Jūsų pateikti duomenys (elektroninio pašto adresas, vardas, pavardė, adresas ir kt.) yra naudojami tik tam, kad galėtume tinkamai teikti paslaugas. Be Jūsų leidimo duomenys jokiais būdais nebus perduodami ar parduodami trečioms šalims, nesusijusioms su mūsų tiesioginių paslaugų teikimu.

Naudojame šiuolaikinius patikimus apsaugos mechanizmus, kurie tik šiuo metu yra rinkoje prieinami. Mūsų pasirinktas duomenų perdavimo protokolas, užtikrinantis perduodamų duomenų saugumą internete, yra protokolas SSL (Secure Socket Layer). SSL saugumo protokolas apima perduodamų duomenų šifravimą ir iššifravimą, serverių autentifikavimą ir pranešimo vientisumo kontrolę. Jis yra įdiegtas daugelyje populiariausių interneto naršyklių ir Web serverių.

Atsiskaitymas už prekes, kurias įsigyjate mūsų internetinėje parduotuvėje, vyksta per Paysera ir Paypal sistemas. Pasirinkę savo banką, per mokėjimai.lt sistemą būsite nukreipti į savo internetinės bankininkystės puslapį. Jūsų pavedimas bus saugus - tai užtikrina Paysera ir jūsų naudojamo banko sistemos.

UAB "Humanitas" neprisiima atsakomybės dėl interneto tinklapyje www.humanitas.lt paskelbtų skaitytojų atsiliepimų turinio.

Slapukų politika

Slapukais vadinami informacijos elementai, perkeliami iš interneto svetainės į jūsų kompiuterio standųjį diską. Tai nedideli informacijos failai, kurie leidžia interneto svetainėms išsaugoti ir vėl pasiekti informaciją apie naudotojo naršymo įpročius. Slapukus naudoja dauguma interneto svetainių, nes jie yra viena iš daugybės priemonių, kurios padeda pritaikyti interneto turinį prie naudotojų poreikių. Slapukai leidžia interneto svetainėms teikti prie naudotojų poreikių pritaikytas paslaugas (pavyzdžiui, įsimenant prisijungimo duomenis, išlaikant pirkinius pirkinių krepšelyje arba rodant tik konkretų naudotoją dominantį turinį).

Humanitas.lt naudojami slapukai

Šis puslapis naudoja Google Analytics surinkti anoniminei informacijai apie vartotojus, tokiai kaip lankytojų skaičius ar populiariausi puslapiai interneto svetainėje.

Kaip išjungti slapukus

Šiame saraše pagal naršykles yra nurodymai, kurių pagalba galite valdyti ir išjungti savo slapukus:

Chrome: https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=lt-LT&hlrm=fr&hlrm=en

Firefox: https://support.mozilla.org/lt/kb/Slapuk%C5%B3%20aktyvavimas

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/lt-lt/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies

Safari: https://support.apple.com/kbwer/95647?hl=lt-LT&hlrm=fr&hlrm=en/PH19214?viewlocale=en_GB&locale=en_GB

Prisijungti

Krepšelis

Krepšelis kol kas tuščias

Pagalba perkančiam

+370 5 2661682

Available from 10 a.m. to 6 p.m. on working days

Facebook draugai

email

close