If You Were Here

Alice Peterson

0

Balsavo 0

Pilna kaina: 10.00 €   10% nuolaida perkant internetu   Sutaupote: 1.00 €

9.00 €

Ypatybės ir aprašymas
ISBN9781471153525
AutoriusAlice Peterson
Leidimo metai2019
Puslapių464
Leidinio kalbaanglų kalba
Formatasknyga popieriniu viršeliu

When her daughter Beth dies suddenly, Peggy Andrews is left to pick up the pieces and take care of her granddaughter Flo. But sorting through Beth’s things reveals a secret never told: Beth was sick, with the same genetic condition that claimed her father’s life, and now Peggy must decide whether to keep the secret or risk destroying her granddaughter’s world.

Five years later, Flo is engaged and moving to New York with her fiancé. Peggy never told her what she discovered, but with Flo looking towards her future, Peggy realises it’s time to come clean and reveal that her granddaughter’s life might also be at risk.

As Flo struggles to decide her own path, she is faced with the same life-altering questions her mother asked herself years before: if a test could decide your future, would you take it?

An emotional, inspiring and uplifting novel, If You Were Here will break your heart and put it back together again. The brand new novel from the acclaimed author of A Song for Tomorrow, perfect for fans of Hannah Beckerman, Dani Atkins and Jill Mansell.

Komentarai (0)

Rašykite komentarą apie šią knygą

Vardas*

El. Paštas

Atsiliepimas*

* - pažymėtus laukus užpilyti būtuna

loading
Panašios knygos
Catcher in the Rye, Salinger J.D.

Salinger J.D.

Catcher in the Rye

Pilna kaina: 7.82 €

10 % nuolaida perkant internetu

7.04 €

Eat, Pray, Love, Elizabeth Gilbert

Elizabeth Gilbert

Eat, Pray, Love

Pilna kaina: 8.00 €

10 % nuolaida perkant internetu

7.20 €

Nocturnes, Kazuo Ishiguro

Kazuo Ishiguro

Nocturnes

Pilna kaina: 9.00 €

10 % nuolaida perkant internetu

8.10 €

To Kill A Mockingbird, Lee, Harper

Lee, Harper

To Kill A Mockingbird

Pilna kaina: 10.00 €

10 % nuolaida perkant internetu

9.00 €

The remains of the day, Kazuo Ishiguro

Kazuo Ishiguro

The remains of the day

Pilna kaina: 7.00 €

10 % nuolaida perkant internetu

6.30 €

Never Let Me Go (mažesnio formato), Kazuo Ishiguro

Kazuo Ishiguro

Never Let Me Go (mažesnio...

Pilna kaina: 8.50 €

10 % nuolaida perkant internetu

7.65 €

Prisijungti

Krepšelis

Krepšelis kol kas tuščias

Pagalba perkančiam

pagalba@humanitas.lt

10-18 val. darbo dienomis

Facebook draugai

close
SIŲSTI
email

close

Catcher in the Rye

ISBN9780241950425
AutoriusSalinger J.D.
Leidimo metai2010
Puslapių192
Leidinio kalbaanglų kalba
Pristatymo terminas 1-3 darbo dienos

Eat, Pray, Love

ISBN9780747589358
AutoriusElizabeth Gilbert
Leidimo metai2007
Puslapių384
Leidinio kalbaanglų kalba
Pristatymo terminas 1-3 darbo dienos

Nocturnes

ISBN9780571245017
AutoriusKazuo Ishiguro
Leidimo metai2010
Puslapių221
Leidinio kalbaanglų kalba
Pristatymo terminas 1-3 darbo dienos

To Kill A Mockingbird

ISBN9780099549482
AutoriusLee, Harper
Leidimo metai2010
Puslapių320
Leidinio kalbaanglų kalba
Pristatymo terminas 1-3 darbo dienos

The remains of the day

ISBN0571200737
AutoriusKazuo Ishiguro
Puslapių258
Leidinio kalbaanglų kalba
Pristatymo terminas 1-3 darbo dienos

Never Let Me Go (mažesnio formato)

ISBN0571224148
AutoriusKazuo Ishiguro
Leidimo metai2005
Puslapių304
Leidinio kalbaanglų kalba
Pristatymo terminas 1-3 darbo dienos