Kategorijos
Praturtinkime bibliotekas – padovanokime naujų knygų!
Jau tradicine tapusi Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“ šiais metais kviečia padovanoti naujų knygų kaimų ir miestelių bibliotekoms. Visi kartu pasirūpinkime, kad šių bibliotekų skaitytojams – vaikams ir suaugusiesiems – netrūktų grožinės literatūros kūrinių, enciklopedinių leidinių ir žinynų.
„Šalies bibliotekos puoselėja meilę knygai visoje Lietuvoje ir yra svarbūs kultūros židiniai, sutelkiantys bendruomenę, skatinantys skaityti ir branginti gimtąjį žodį. Per šias Kalėdas visi kartu galime praturtinti mūsų bibliotekas ir padovanoti joms naujų knygų!“ – kviečia Prezidentė Dalia Grybauskaitė.
Pernai visi susitelkę per akciją „Knygų Kalėdos“ surinkome daugiau nei 25 tūkst. naujų knygų šalies mokykloms. Tegul knyga suartina mus ir įkvepia dalytis gerumu šiais metais!
Daugiau nei 1000 kaimų ir miestelių bibliotekų parengė reikalingiausių knygų sąrašą. Lapkričio 19 – sausio 6 dienomis knygynuose „Vaga“, „Pegasas“, „Knygų namai“ ir „Humanitas“ įsikurs specialios „Knygų Kalėdų“ lentynos. Akcijoje dalyvaujančios knygos bus pažymėtos lipduku ir joms bus taikoma 20 proc. nuolaida.
Naujų knygų mūsų bibliotekoms galite padovanoti ir tiesiogiai.
Rekomenduojamų knygų sąrašą rasite www.knygukaledos.lt
Skaitykime, dovanokime, dalykimės!

Akcijoje dalyvaujantys Humanito knygynai

Knygynas „Akademinė knyga“

Universiteto g. 4, 01122 Vilnius, tel.: (8 5) 2661682, el. paštas: veronika@humanitas.lt

Meno leidinių knygynas „Humanitas"

Dominikonų g. 5, 01131 Vilnius, tel.: (8 5) 2621153, el. paštas: laisve@humanitas.lt

Čia rasite sąrašą knygų, kurias galite su nuolaida įsigyti humanitas.lt el. knygyne ir padovanoti bibliotekoms: http://humanitas.lt/knygos/padovanokime-bibliotekoms-20


Prisijungti

Krepšelis

Krepšelis kol kas tuščias

Pagalba perkančiam

+370 5 2661682

10-18 val. darbo dienomis

Facebook draugai

email

close