Kalbų mokymo, akademinė, grožinė literatūra

Knygynas dirba:

  • I-V 9-18 val.
  • VI  10-15 val.

Telefonas:+370 37 202 429

Faksas: +370 37 202 429

Kalbų mokymo literatūra: kalbos@humanitas.lt

Akademinė literatūra: zaneta@humanitas.lt

Knygynas skirtas visiems, norintiems mokytis arba mokyti kitus užsienio kalbų, o plačiausias pasirinkimas - anglų kalbos vadovėlių. UAB "Humanitas" yra tiesioginis gerai žinomų visame pasaulyje "Oxford University Press" , "Pearson Education" (Longman), "Cambridge University Press" leidyklų atstovas. Čia galite rasti ir lietuviškų leidyklų leidinių - "Šviesos", "Almos Litteros", "Žodyno" ir daugelio kitų. Čia jums kvalifikuotai ir išsamiai patars, padės išsirinkti vadovėlį, papildomas priemones mokymuisi, garsajuostę ar kompaktinį diską. Pažangiausieji galbūt pasirinks kompiuterinę programą.

Jei norite mokytis kitų kalbų, galite rinktis ne tik prancūzų ar vokiečių, ispanų kalbų, bet ir kur kas retesnių: norvegų, japonų ar airių kalbų vadovėlių ar žodynų.

Didelė įvairovė adaptuotos ir neadaptuotos grožinės literatūros anglų kalba.

Pirkdami didesnį kiekį "Oxford University Press" , "Pearson Education" (Longman), "Cambridge University Press" leidyklų vadovėlių gausite nuolaidą ir nemokamus priedus mokytojams.

Jums pageidaujant, vadovėliai bus pristatyti į namus ar mokyklą be papildomo mokesčio.

Knygyne dažnai organizuojami seminarai anglų kalbos mokytojams ir dėstytojams. Juos veda aukštos kvalifikacijos lektoriai - "Oxford University Press", "Pearson Education" leidyklų atstovai. Seminarai nemokami, juos išklausę dalyviai gauna sertifikatus.

Organizuodami savo mokyklose renginį, susijusį su užsienio kalbų mokymu, ar sukvietę daugiau mokytojų galite pasikviesti ir mus - surengsime seminarą, vadovėlių parodėlę - smagiai pabendrausim.

Donelaičio g. 61, LT-44245, Kaunas (prieš Vytauto Didžiojo Universitetą)

Knygyne taip pat rasite platų akademinių leidinių pasirinkimą lietuvių, rusų, anglų kalbomis.

Užsakome knygas iš žinomų pasaulio leidyklų: "Oxford University Press","Cambridge University Press", "Springer", "Wiley & Sons", "Routledge", "Sage", "Lippincot Williams & Wilkins", "Blackwell Science""Taschen" bei daugelio kitų.

Iš mūsų siūlomų katalogų ir elektroninės knygų duomenų bazės knygą galės pasirinkti įvairių sričių specialistai: medikai, dizaineriai, ekonomistai, istorikai, sociologai, psichologai, fizikai, chemikai, teisininkai.

Užsakymus galime priimti elektroniniu paštu ar telefonu.

Organizuojame įvairias temines knygų parodas, kuriose eksponuojame naujausias pasaulio leidyklose išleistas knygas bei rengiame knygų pristatymus.

Žemėlapis

Prisijungti

Krepšelis

Krepšelis kol kas tuščias

Pagalba perkančiam

pagalba@humanitas.lt

10-18 val. darbo dienomis

Facebook draugai

email

close