Filosofijos, teologijos, istorijos leidinių paroda Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje

Birželio 11 – 24 d. Kauno apskrities viešosios bibliotekos skaitykloje (Radastų g. 2, 415 kab.) veiks  paroda „Kokiomis filosofinėmis nuostatomis remiasi šiuolaikinė visuomenė?“, skirta supažindinti su kontraversiška filosofine, teologine  literatūra anglų kalba. Parodoje eksponuojamos knygos išleistos 2015 - 2019 m. ir yra susilaukusios didelio skaitytojų susidomėjimo visame pasaulyje.

Jeilio universiteto leidyklos išleistos knygos glaustai supažindina skaitytoją su  filosofijos, religijos ir  JAV istorija. Radikalių šiuolaikinių mąstytojų serija apžvelgia kapitalizmo raidą JAV, Europoje; kaip keitėsi visuomenės poreikiai, požiūris ir vartotojiškumas po pirmo pasaulinio karo. O Slavoj Žižek savo knygose nagrinėja pasaulio skurdo ir aplinkos krizes, apžvelgia viasuomenės moralines nesėkmes. Talal Asad knygoje „Religijų genealogija“ atskleidžia kaip religija patyrė radikalių pokyčių nuo krikščioniškosios reformacijos ir tampa vis labiau politizuota ir socialiai represuota. Istorijos knygos susipažindins skaitytoją su Europos ekspansija, kariniu imperializmu, Kinijos ir Azijos šalių istorija, rytų-vakarų ekonomine bei kultūrine sąveika ir kova nuo viduramžių iki šių dienų.

Parodoje eksponuojamų leidinių sąrašas: KAVB paroda. Filosofija, teologija, istorija

Knygų psichologijos tema ieškokite mūsų elektroniniame knygyne: https://humanitas.lt/knygos/humanitariniai-mokslai bei šiuose knygynuose:

Knygynas "Akademinė knyga" Vilniuje - Universiteto g. 4, LT-01122, Vilnius

Knygynas "Kalbų centras" Kaune - Donelaičio g. 61, LT-44245, Kaunas (prieš Vytauto Didžiojo Universitetą)

Knygynas "Tūkstantis ir viena knyga" Kaune - Vilniaus g. 11, LT-44282, Kaunas

Prisijungti

Krepšelis

Krepšelis kol kas tuščias

Pagalba perkančiam

pagalba@humanitas.lt

10-18 val. darbo dienomis

Facebook draugai

email

close