Kategorijos
Kodėl humanitas.lt?

Nuolaidos

Elektroniniame knygyne humanitas.lt nuolaida taikoma daugiau nei 60 000 knygų pavadinimų. Knygų išparduotuvėje- nuolaidos nuo 50 iki 90 procentų!

Nemokamas pristatymas

Perkant už 29 eurų ir daugiau – knygų pristatymas nemokamas.

Patogus knygų atsiėmimas

Užsakytas knygas galite nemokamai atsiimti šešiuose Vilniaus bei Kauno centre esančiuose knygynuose

Naujienlaiškis

Užsiprenumeravę naujienlaiškį, pirmieji sužinosite apie naujas mūsų turimas knygas ir gausite nuolaidą pirkti e. knygyne humanitas.lt

Patogu įmonėms

Jei perkate kaip juridinis asmuo ir jums bus reikalinga sąskaita faktūra, spauskite mygtuką „Perka įmonė“ ir įveskite reikiamus duomenis. Gavę užsakymą, mes su jumis susisieksime. Bibliotekų ir kitų valstybinių institucijų užsakymai bus pradėti vykdyti nelaukiant apmokėjimo.

Dovanų kuponas

Jeigu norite padovanoti dovaną ir nežinote ką išrinkti – humanitas.lt dovanų kuponas yra tinkamiausia išeitis. Šiuo dovanų kuponu galėsite pasinaudoti ne tik pirkdami elektroniniame knygyne humanitas.lt, bet ir visuose įprastuose UAB „Humanitas“ priklausančiuose knygynuose.

Platus mokėjimo būdų pasirinkimas

Pirkėjams siūlome šiuos prekių apmokėjimo būdus: tiesioginis banko pavedimas pagal išankstinę sąskaitą, elektroninė bankininkystė, kredito kortelės, mokėjimas grynaisiais kurjeriui.

Knygynas veikia visą parą

Internetiniame knygyne humanitas.lt knygas galite pirkti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną.

Prisijungti

Krepšelis

Krepšelis kol kas tuščias

Pagalba perkančiam

pagalba@humanitas.lt

10-18 val. darbo dienomis

Facebook draugai

email

close