UAB „Humanitas“ leidinių paroda Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje

Gegužės 28 – birželio 10 d. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, 415 kab.) veiks paroda „Žmogaus sielos paslaptys ir terapija“, skirta supažindinti su naujausia psichologijos ir terapijos literatūra anglų kalba. Parodoje eksponuojamos knygos išleistos 2015 - 2019 m. ir yra susilaukusios didelio skaitytojų susidomėjimo visame pasaulyje.
Nedidelės apimties knygų serija „Psichologija apie viską“ glaustai supažindina su žalingų įpročių, dietų manijos, vaidybos, pasitikėjimo, konspiracijų teorijų psichologija.
Knygoje „The Bright and the Good“ nagrinėjamos intelektinės ir moralinės dorybės, kaip amoralūs, nuodėmingi ar laikomi „tabu“ elgsenos įpročiai visuomenėje kito bėgant laikui. Psichologijos specialistai ras daugiau nei 1000 testų knygą, kurioje yra žodiniai, grafiniai ir kiti asmenybės vertinimo testai. Terapijos specialistams skirtos knygos apie meno terapiją, depresijos gydymą, analitinę psichologiją. Dr. Kenny monografija pateiks praktinių patarimų slaugytojams ir šeimos nariams prižiūrintiems žmones sergančius senatvine demencija. Parodos knygos yra įdomios tiek dėstytojui, tiek studentui ar paprastam skaitytojui, besidominčiam psihologija, terapija ir sveikata.

Parodoje eksponuojamų leidinių sąrašas: Paroda KAVB. Psichologija

Knygų psichologijos tema ieškokite mūsų elektroniniame knygynehttps://humanitas.lt/knygos/psichologija bei šiuose knygynuose:

Knygynas "Akademinė knyga" Vilniuje - Universiteto g. 4, LT-01122, Vilnius

Knygynas "Kalbų centras" Kaune - Donelaičio g. 61, LT-44245, Kaunas (prieš Vytauto Didžiojo Universitetą)

Knygynas "Tūkstantis ir viena knyga" Kaune - Vilniaus g. 11, LT-44282, Kaunas

Prisijungti

Krepšelis

Krepšelis kol kas tuščias

Pagalba perkančiam

pagalba@humanitas.lt

10-18 val. darbo dienomis

Facebook draugai

email

close