Pačinko

Min Jin Lee

0

Balsavo 0

Pilna kaina: 16.70 €   10% nuolaida perkant internetu   Sutaupote: 1.67 €

15.03 €

Ypatybės ir aprašymas
ISBN9786094792939
AutoriusMin Jin Lee
Leidimo metai2020
LeidėjasBaltos lankos
Puslapių591
Leidinio kalbalietuvių kalba
Formatasknyga kietu viršeliu

Min Jin Lee bestseleris „Pačinko“ lyginamas su Ch. Dikenso ar L. Tolstojaus kūryba. Įtaigiai papasakota į Japoniją emigravusių korėjiečių istorija turi visas geram romanui reikalingas savybes – tai epas apie šeimą, meilę, atsidavimą. Kartu užduodami klausimai, ką reiškia būti tautos dalimi, ar įmanoma atsikratyti skausmingų šeimos ryšių.

„Pačinko“ veiksmas mus nukelia į dvidešimto amžiaus pradžios Korėją. Jaunutė luošo žvejo duktė Sundža sutinka turtingą vyrą, kuris saldžiais žodžiais apžavi naivią merginą. Netrukus Sundža pasijunta besilaukianti vaikelio, o žadėtas nuostabus pasaulis byra į šipulius, kuomet paaiškėja, kad mylimasis yra vedęs trijų vaikų tėvas. Sundža negali įsivaizduoti savo gyvenimo su kitą žmoną turinčiu žmogumi, todėl atsisako likti jo meiluže. Siekdama išvengti šeimai užtrauktos gėdos, ji priima švelnaus, prastos sveikatos dvasininko Isako vedybų pasiūlymą ir naujoji šeima iškeliauja gyventi į Japoniją. Svetimoje šalyje neturtingiems bei vietinių diskriminuojamiems imigrantams teks grumtis už savo būvį bei santykius.

Jaunos merginos sprendimas atstumti galingą vaiko tėvą ir palikti gimtuosius namus pradeda dramatišką šeimos sagą, kuri tęsis per kelias kartas.

Knygoje nagrinėjami šeimos, vertybių, tapatybės klausimai. „Pačinko“ yra meilės, pasiaukojimo, didelių užmojų istorija. Skaitytojo kelionė nusidrieks per triukšmingus gatvės turgus, geriausių Japonijos universitetų auditorijas, nusikalstamo pasaulio užkaborius, bei nelegalius “pačinko” salonus. Min Jin Lee sukūrė sudėtingus, aistringus personažus: stiprios, užsispyrusios moterys, atsidavusios seserys ir sūnūs, moralinės krizės sukrėsti tėvai – visiems teks išgyventi ir klestėti sunkiais istoriniais laikais.

Saga nusidriekia per keturias šeimos kartas paliesdama svarbiausius amžiaus istorinius įvykius. Išsamus pasakojimas suteiks naujų žinių mažai žinantiems Japonų ir Korėjos istoriją.

Min Jin Lee „Pačinko“ yra pasaulinis bestseleris patekęs į dešimties geriausių 2017-tųjų „New York Times’s“ knygų topą. Autorė išgarsėjo savo pirmąją knyga „Free Food for Millionaires“, kuri taip pat puikavosi visuose įmanomuose bestselerių sąrašuose.

Min Jin Lee 1968 metais gimė P. Korėjoje. Kartu su šeima į Niujorką atsikraustė būdama septynerių, čia ir užaugo. Mokėsi Jeilio koledže, Džordžtauno Teisės Universitete ir prieš pradėdama rašytojos karjerą Min Jin Lee dirbo teisininke. Vėliau keletą metų gyveno Japonijoje. Autorė teigia, kad jos kūrybai didžiausią įtaką padarė George Eliot „Middlemarch“, Honore de Balzac „Pusseserė Betė“ ir Biblija. Šiuo metu autorė su sūnumi ir vyru gyvena Niujorke.

Iš anglų kalbos vertė Gabrielė Gailiūtė-Bernotienė

Komentarai (0)

Rašykite komentarą apie šią knygą

Vardas*

El. Paštas

Atsiliepimas*

* - pažymėtus laukus užpilyti būtuna

loading

Prisijungti

Krepšelis

Krepšelis kol kas tuščias

Pagalba perkančiam

pagalba@humanitas.lt

10-18 val. darbo dienomis

Facebook draugai

close
SIŲSTI
email

close