Kategorijos

Dėl išaugusio siuntų srauto  pristatymas su kurjeriu arba į Omniva paštomatus gali vėluoti 1-5 darbo dienas.

Jeigu visi pasirinkto Omniva paštomato skyreliai užmti, siuntos gali būti peradresuojamos į artimiausią laisvą paštomatą.

Atsiprašome už galimus nepatogumus.

Daugiau informacijos apie pristatymą į pašomatus: https://kaledos.omniva.lt/

Apmokėtus užsakymus GALIMA atsimti mūsų knygynuose ir karantino metu. Prašome sulaukti pranešimo apie paruoštą užsakymą. Atsargose esančias knygas atsiėmimui paruošime per 0-2 darbo dienų.

Humanitas.lt elektroniniame knygyne pirkėjas užsakymo metu išsirenka ir nurodo prekių pristatymo būdą ir pristatymo adresą. Galimi šie pristatymo būdai:

Lietuvoje:

Pristatymas Lietuvoje** vykdomas naudojantis kurjerių arba savitarnos siuntų terminalų paslaugomis (mūsų partneriai -savitarnos siuntų terminalų tinklas Omniva bei kurjerių tarnyba Nėgė*)

Pristytymas į Omniva paštomatus - 1,45 € (Labai prašome siuntas atsiimti kuo greičiau. Taip atlaisvinsite siuntų terminalo skyrelį ir kitam gavėjui suteiksite galimybę savo siuntą gauti laiku)

Pristatymas naudojantis kurjerių paslaugomis - 2,25 €

Dėmesio! Perkant humanitas.lt elektroniniame knygyne už 29 eurus ir daugiau, Jūsų užsakymą Lietuvos teritorijoje pristatysime NEMOKAMAI.

*Pristatymas darbo dienomis 8-18 val. Jeigu pristatymo laiku Jūs pats(-i) negalėsite priimti siuntinio, būtinai pasirūpinkite, kad kas nors vietoj Jūsų tai galėtų padaryti. Siūlome rinktis pristatymą į darbovietę, kadangi, tuomet pačiam ar šeimos nariui nereikės laukti kurjerio namuose. Darbovietėje Jūsų užsakymą gali priimti bet kuris iš bendradarbių.

**Į Kuršių Neriją su kurjeriu nesiunčiame. Pasirinkusiems pristatymą kurjeriu ir pažymėjusiems adresą Kuršių Nerijoje užsakymą siunčiame naudodamiesi  „Lietuvos pašto“ paslaugomis.

Užsienyje:

Pristatymas vykdomas naudojantis „Lietuvos pašto“ paslaugomis. Pristatymo kaina 9 eurai už vieną knygą, kiekvienos sekančios knygos pristatymas kainuos papildomai 5 eurus. Jei norite gauti įsigytą knygą greičiau ir sutinkate apmokėti skubaus pristatymo paslaugas, susisiekite su mumis dėl sąlygų darbo dienomis 10:00-18:00 val. telefonu 8 (5) 2661 682 arba el. paštu pagalba@humanitas.lt.

Pristatymo kaina automatiškai įskaičiuojama ir pateikiama pirkėjui apmokėti kartu su užsakymu.

Gavus pirkėjo apmokėjimą, humanitas.lt įsipareigoja Lietuvoje prekę pristatyti per 1-3 darbo dienas, išskyrus tuos atvejus kai prekės neturime sandėlyje. Pristatymas nurodytu adresu užsienyje gali užtrukti 1-3 savaites.

Dėmesio! Dėl su COVID-19 susijusių transportavimo sutrikimų knygų pristatymas paštu į Europos Sąjungos šalis  gali vėluoti iki 20 dienų, į kitas šalis - iki 70 dienų!

Elektroniniame knygyne prie kiekvienos prekės jūs galite matyti pateiktą  informaciją, ar šiuo metu prekė yra sandėlyje:

Pristatymo terminas 1-3 darbo dienos (šiuo atveju prekę turime sandelyje)

Dėmesio! Numatomas apytikslis pristatymo terminas: 2-5 savaitės (šiuo atveju prekės sandelyje neturime, bet įsigijusiam ją pirkėjui užsakysime iš leidėjo/tiekėjo)

Šiuo metu prekės atsargose neturime. Jeigu nesibaigė tiražas, iš leidėjo užsakysime ir Jums pristatysime per 2-10 darbo dienų (šiuo atveju prekės sandelyje neturime, bet įsigijusiam pirkėjui užsakysime iš leidėjo/tiekėjo)

Perkamas prekes, kurių šiuo metu neturime sandėlyje, įsipareigojame pristatyti per 2-5 savaites nuo apmokėjimo iš pirkėjo gavimo dienos.

Klientui pristatome tik pilnai sukomplektuotus užsakymus. Jei norite dalį užsakymo (prekes, kurios šiuo metu yra sandėlyje) gauti anksčiau, susisiekite su mumis darbo dienomis 10:00-18:00 val. telefonu 8 (5) 2661 684 arba el. paštu pagalba@humanitas.lt.

Pirkėjas sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo humanitas.lt nepriklausančių, aplinkybių. Tokiu atveju nedelsiant susisieksime su Pirkėju ir suderinsime prekių pristatymo klausimus.

Humanitas.lt atleidžiamas nuo atsakomybės dėl prekių nepristatymo, jei Pirkėjas nurodė neteisingus pristatymo duomenis ar sutartu laiku nebuvo nurodytu adresu, kuris pateiktas užsakymo metu. 3 kartus nepavykus pristatyti prekės Pirkėjui, prekė grąžinama pardavėjui.

Priimdami užsakymą, patikrinkite siuntos būklę bei pasirašykite sąskaitą- faktūrą (važtaraštyje) ar kitą siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą. Jei turite kokių pastebėjimų ar pastabų dėl prekės pakuotės ar prekių kiekio, prašome informuoti kurjerio atstovą pristatymo metu. Pastebėjęs, kad pristatytos siuntos pakuotė yra pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), Pirkėjas privalo tai atžymėti važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo–priėmimo dokumente. Pasirašius važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta perduota nepažeista.

Prisijungti

Krepšelis

Krepšelis kol kas tuščias

Pagalba perkančiam

pagalba@humanitas.lt

10-18 val. darbo dienomis

Facebook draugai

email

close